Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Nikki

Telefon numarası : 0086-18127852766

Naber : +008618127852766

Free call

Etkinliğiniz için Sahne Makasını Seçme

May 20, 2020

hakkında en son şirket haberleri Etkinliğiniz için Sahne Makasını Seçme

Nasıl seçilir Sahne Makasları Etkinliğiniz için

 

Truss – the key of every great lighting design. Kafes - her mükemmel aydınlatma tasarımının anahtarı. Most time,the client is only short budget or the first time to buy the truss or make some test first,then will order the big one a little later. Çoğu zaman, müşteri sadece kısa bütçe veya kafes satın almak veya ilk önce bir test yapmak için ilk kez, daha sonra büyük olanı biraz sonra sipariş edecektir.

Temel veya ucuzdan karmaşık olanlara kadar kafes kiriş kullanmanın birkaç örneği.

Below -basic up lighting. Altında-temel aydınlatma. Using LED color blasts , or simple par cans inside the base of LED renk patlamaları veya tabanındaki basit par kutuları kullanma yer destekli kafes. . Throw some color up. Biraz renk at. Cheap , simple and overused , but a decent look for a low budget Ucuz, basit ve aşırı, ancak düşük bir bütçe için iyi bir görünüm sahne , sergi alanı veya etkinlik dekorasyonu.

 

hakkında en son şirket haberleri Etkinliğiniz için Sahne Makasını Seçme  0

 

Below - Another popular look -2sides of Crank stand of ground supported truss. Aşağıda - Başka bir popüler görünüm, zemin destekli kafes kiriş standının -2 tarafı. Good for a quick stage set , and it is easier and convenient to install in front of stage,triangle or Hızlı bir sahne seti için iyi ve sahne, üçgen veya kare kafes her ikisi de iyi olacak, bu aydınlatma ağırlığına veya Ses veya hoparlöre bağlıdır.

 

hakkında en son şirket haberleri Etkinliğiniz için Sahne Makasını Seçme  1

 

Kafes "kapakları", "kollu", "çorap" veya "derileri" 12 "kafes kiriş sığdırmak için yapılmış. Spandex yanı sıra polikarbonat veya süt ipek içinde ışıkları ile çalışır - çok daha ucuz! Tekrar, LED veya par kutuları dikkatle kullanarak - kutular ısınır !!) dahili olarak ışığı arttırır, ışığı daha yumuşak veya biraz sihir yapar.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Etkinliğiniz için Sahne Makasını Seçme  2

 

Aşağıda-DJ aydınlatma kafes, genellikle biraz yüksek ve geniş kafes konnektörü ile, ışık bir çizgi ve daha parlayan koyabilirsiniz, genellikle kapalı kullanılan koymak. çoğu küçük olay bu türü kullanacaktır.

 

hakkında en son şirket haberleri Etkinliğiniz için Sahne Makasını Seçme  3

 

 

 

Sergi altındaki tasarımcılar, kafesin estetik olarak nasıl kullanılacağını biliyorlar - genellikle tüm tasarımı özel yapmak için daha kavisli kafes kullanın, sergi kafesimiz kalp tipini kullanıyor, kafesleri daha yumuşak ve rahat hissediyor ve şirket derin kalpli kalifiye olmak için çaba gösteriyor.

 

hakkında en son şirket haberleri Etkinliğiniz için Sahne Makasını Seçme  4

 

Aşağıda - Kullanılan çatı için basit ve daire kafes. Çatıda ışıkları asmak için kafes kirişe ihtiyacınız varsa, daha güzel ve parıltılıysa, biraz renk ve daire yapabilir, bir şey daha, ışığı üzerine koyabilirsiniz makas bir kez, daha sonra çatıdaki kirişi kaldırın ve ışık tek bir yere daha odaklanacaktır.

 

hakkında en son şirket haberleri Etkinliğiniz için Sahne Makasını Seçme  5

 

 

 

Sgaier Truss Rita Zhou adlı geliştiriciden

2020/05/20

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin