Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Nikki

Telefon numarası : 0086-18127852766

Naber : +008618127852766

Free call

Bir Kafes Kiriş Yapısında Kafes Bağlantı Elemanları Ne Kadar Önemli?

March 5, 2020

hakkında en son şirket haberleri Bir Kafes Kiriş Yapısında Kafes Bağlantı Elemanları Ne Kadar Önemli?

Bazılarımız sahne kirişini iyi biliriz. Büyük açık hava konserleri için kullanılabilecek yeni taşınabilir profil olduğunu biliyoruz. alüminyum kafes , hafif, hızlı kurulum, taşıması kolay, paslanmayan, yüksek sertlik, çelik kafes ile karşılaştırıldığında giderek daha popülerdir, en önemlisi kendi ağırlığını azaltmak, ancak rijitliği arttırmaktır, ancak bunların hepsi makas bağlantılarından ayrılmaz. Sadece makaslar varsa, ancak farklı aksesuarlar yoksa, tıpkı sadece kemikleri olan ancak bağları olmayan bir kişi gibi.

sahne truss

Peki makas aksesuarları nelerdir? Sgaier Truss'un sizinle tanışmasına izin verin.

Bir sahne kafes yapısı gördüğümüzde, düz kafes parçalarına ek olarak, bazıları somun, bazı altıgen eklemler, farklı açılı köşeler vb.Gibi birçok eklem bağlantı elemanlarına ek olarak, genel olarak, kafes şekline göre , farklı türde aksesuarlar mevcuttur, onsuz başarıyla yüklenmeyeceği söylenebilir. Sonunda ne gibi bir rol oynuyor?

sahne truss

İlk olarak, düz ve kavisli kafes parçalarını bağlayın, bu açıktır, eğer aksesuar yoksa, kafes kurulamaz.

sahne truss

İkincisi, geliştirilmiş destek, iyi aksesuarlar güvenlik aşaması kafes kirişinde büyük bir rol oynar, sağlamlığını arttırır, güvenliğini artırır ve hepsi son derece önemli olan stabiliteyi geliştirir. Farklı kaliteli aksesuarlar farklı yükleme kapasitesi alacaktır. Sgaier Truss , yüksek yükleme kapasitesinden emin olmak için kafes kiriş ucunda daha uzun kafes konnektörleri seçer.

sahne truss

Üçüncüsü, malzeme tasarrufu, inşaat maliyetlerini, özellikle alüminyum sahne makaslarını düşürmek, modern mimaride vazgeçilmez bir şeydir.

Dördüncüsü, nakliye maliyetlerinden tasarruf etmek için, büyük ölçekli performans etkinlikleri büyük açıklıklı kafes gerektirir, Bu konektörler olmadan, ulaşım büyük açıklıklı kafes için bir sorun olabilir.

Bir kafes yapı seçtiğimizde, aksesuarlarının rolünü görmezden gelmeyin, kaliteli kafes çok önemlidir, bağlantı parçaları etkinliklerinize daha güvenli yardımcı olacaktır. Sadece iki öğe birbirini tamamlar, bir kafes kirişten en iyi şekilde yararlanmak mümkündür yapısı ve ekibinizin güvenliğini sağlamak için.

Farklı fikir ve düşünceleriniz varsa, lütfen yorum bırakın veya bizimle iletişime geçin.

sahne truss

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin