Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Nikki

Telefon numarası : 0086-18127852766

Naber : +008618127852766

Free call

Ekibini Sahne Makasının Altında Güvenli Tutma

March 5, 2020

hakkında en son şirket haberleri Ekibini Sahne Makasının Altında Güvenli Tutma

Her zaman yüksek kirişli bir yapı için riskler vardır, yanlış ürünler ve işleme sahne, aydınlatma, hoparlör, led ekran ve en önemli ekibinize zarar verecek bir düşüşe neden olacaktır.Eğlence ekipmanı olarak sahne kirişi getirmek için yardımcı olmalıdır bizim için renkli bir yaşam, korkunç bir düşüşle yüzleşmek istediğimiz şey değildir, bu yüzden ekibimizin güvenli olduğundan emin olmak için kafes kirişimizi sabit tutmak çok önemlidir.

sahne truss

Tehlikeli olaylardan kaçınmak için, Sgaier Truss şimdi sizinle bazı bilgileri paylaşıyor:

1. kafes kirişinize dikkat edin

Işın bizim için neden en önemli? Başımızın üzerindeki herhangi bir madde bizim için tehlikeli bir potansiyel, değil mi? Risk gerçekleştiğinde zarar verebilir veya ölüm yapabilir.

Doğru boyutta bir ışın, doğru yükleme kapasitesini, küçük bir kafesin aşırı kilolu aydınlatmayı ve hoparlörleri sağlayamayacağından emin olur, profesyonel bir kafes mühendisi size garanti ile profesyonel tavsiyelerde bulunabilir, yapı mühendislerinin kafes için nasıl önemli olduğunu görebiliriz, yapı mühendisi olmadan tedarikçi?

sahne truss

2. Kelepçeleri ve donanımları kontrol edin

Piyasada birçok tip kelepçe ve arma vardır, kelepçelerin aydınlatmanız için yeterince güçlü olup olmadığını kontrol edin, kafes kirişe doğru bağlanıp bağlanmadığını kontrol edin, yüksek yükleme kapasiteli vinç ve kayışa sahip hoparlörlerin kontrol edin, doğru kurulum ile led ekran olup olmadığını kontrol edin . kelepçeler uygun cıvata ve somunlarla olmalıdır, vinç zinciri yüksek sertlikli çelik olmalıdır.

sahne truss

3. Kafes kolonunuzu ve taban kurulumunuzu kontrol edin

Dış mekan etkinlikleri için taban yapısı önemlidir, tüm kafes yapısını sabitlemek için bazı emniyet kemerleri veya çelik tel veya çelik pimler kullandınız mı?

Kafes bükülmesini önlemek için bazı kablolar kullandınız mı?

Küçük taban plakası yerine büyük bir ağır taban mı kullandınız?

sahne truss

4. Güvenli tahliye kanalı

iyi, bazen güzel çılgın hayranlarımızı durdurmak için bazı sahne bariyerlerini kullanacağız, doğru, bazı kapılara sahip bariyer mutlaka, sahne platformunun etrafındaki daha fazla merdiven, süper yıldızların sahneyi daha hızlı terk etmesine yardımcı olacak.

sahne truss

5. Rüzgar direnci

Bazen müşterilerimiz yapımızı plajda, dağda, Brezilya'daki Sgaier Truss gibi, Belçika'daki, Şili'deki vb.Kullanırlar, bu yüzden satın almadan önce tüm yapının rüzgar direncini düşünün.

sahne truss

6. Düzenli muayene

Her olaydan sonra, herhangi bir hasar varsa ya da bükülmüş parçalar iyileşemezse her makas bölümünü inceleyin. Tasarlanan kaldırma süresinden sonra, profesyonel bir mühendis tarafından kontrol edilir. Kırık makas segmentini kullanmayın, pas parçalarını kullanmayın.

sahne truss

Kafes her zaman arka planda çalışıyor, basit görünüyor, aydınlatma ve ses gibi iyi bilinmemekle birlikte, bir güvenlik olayından emin olmak için her zaman temel ve en önemli bölümdür. Aydınlatma ve sesimizi asmaya ve lede ihtiyacımız var. ekran onları doğru bir şekilde göstermek için. çok özel tasarım, üretim, taşıma ve montaj gereksinimleri vardır.

Sgaier Truss alüminyum alaşım hammadde 6061 ve 6082 seçin, hiçbir pas, yüksek sertlik, profesyonel 11 yıl deneyimli mühendisleri ile, gelişmiş ekipman ile, CE TUV SGS sertifikaları ile. Patent sertifikaları ile, kesinlikle kalite kontrol ile, deneyimli satış ile, size son derece verecek bizimle işbirliği seçerseniz garanti.

Bir kafes kiriş yapısı profesyonel olarak kurulduktan ve doğru bir şekilde yapıldığında harika bir olay oluşturabilir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin