Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd

Guangzhou Sgaier Kafes Co, Ltd

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: Sgaier
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 3 million-5 million
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Guangzhou Sgaier Truss Co., Ltd. is a professional manufacturer engaged in the research, development, production, sale and service of stage,truss,bleachers,protable bar,flight case and tent. Guangzhou Sgaier Truss Co Ltd profesyonel bir üretici araştırma yapan, geliştirme, üretim, satış ve sahne sahne, kafes, çamaşır suyu, protable bar, uçuş durumda ve çadır. We are located in Guangzhou city with convenient transportation access. Biz Guangzhou şehrinde bulunan rahat ulaşım erişim.

Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 0

Dedicated to strict quality control and thoughtful customer service, our experienced staff members are always available to discuss your requirements and ensure full customer satisfaction. Sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetine adanmış, deneyimli personelimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hazırdır. We are famous for superior quality, competitive prices, first-class craftworks, safe package, and prompt delivery. Biz ünlü için üstün kalite, rekabetçi fiyatlar, birinci sınıf craftworks, güvenli paket, ve hızlı teslimat. Therefore, we can fully satisfy your demands and have a large customer base.In recent years, our company has introduced a series of advanced equipment including welding machine, cutting machine, punching machine,milling machine,bending machine, advanced laboratories and automated production equipment. Bu nedenle, biz tamamen taleplerini karşılamak ve büyük bir müşteri tabanı var. Son yıllarda, firmamız kaynak makinesi dahil bir dizi gelişmiş ekipman tanıttı, kesme makinesi, delme makinesi, freze makinesi, bükme makinesi, gelişmiş laboratuvarları ve otomatik üretim ekipmanları .

Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 1

In addition, we have obtained CE, TUV, SGS certificates and patent certifications. Buna ek olarak, biz almış CE, TÜV, SGS sertifikaları ve patent sertifikaları. We actively participate in social activities and receive the honorary title of charity. Sosyal aktivitelere aktif olarak katılıyor ve fahri fahri unvan alıyoruz.

Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 2

More than 90% of our products are selling well in 100+ countries which cover 6 continents. Ürünlerimizin% 90'ından fazlası 6 kıtayı kapsayan 100'den fazla ülkede iyi satmaktadır. Moreover, OEM & ODM services are also available and welcomed. Ayrıca, OEM ve ODM hizmetleri de mevcuttur ve memnuniyetle. Whether selecting a current product from our catalog or seeking engineering assistance for your application, you can talk to our customer service center about your sourcing requirements. Kataloğumuzdan güncel bir ürün seçmeniz veya uygulamanız için mühendislik yardımı almanız gerekse, müşteri hizmetleri merkezimizle kaynak gereksinimleriniz hakkında konuşabilirsiniz.

We sincerely welcome friends from all over the world to visit our company and cooperate with us on the basis of long-term mutual benefits. Biz içtenlikle firmamız ziyaret etmek ve uzun vadeli karşılıklı yarar temelinde bizimle işbirliği dünyanın her yerinden arkadaşlar edilir. We are looking forward to receiving your enquiries soon. Yakında sorularınızı almak için sabırsızlanıyoruz.

Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 3

Geçmiş

2013.

Sgaier Truss, sahne makas ağartıcı ekipmanları için kuruldu.

 

2014.

Brezilya Yayın TV istasyonu sahne kafes bariyer tedarikçisi.

 

2015.

Alüminyum alaşımlı içme aşamasını bağımsız olarak geliştirdi ve üretti ve ilk kez ihraç etti.

iyi yükleme kapasitesini kanıtlayan TÜV test raporu ile.

Sahne İngiltere, İspanya ve diğer ülkeler için dul kullanıldı.

 

Alüminyum katlanır portatif bar bağımsız olarak geliştirildi ve üretildi.

 

2016.

Endonezya Tarım Bürosu'nun makas tedarikçisi olarak, 180 * 30m kafes kirişi ormana bitirin ve kurun.

Moğolistan TV için sahne kafes tedarikçisi olarak.

 

2017.

Kenya Ulusal spor çamaşır suyu tedarikçisi olarak.

 

2018.

Filipin Arena'nın kafes tedarikçisi olarak. 70 * 35m kirişi bitirin.

Kırmızı boğa için Peru ve Jamaika sahne makas tedarikçisi olarak.

 

 

2019.

Nijer Milli Parkı için ağartıcı ve çelik çatı tedarikçisi olarak.

 

 

TÜV CE SGS sertifikaları ile Sgaier Truss her zaman müşterilerimize en iyi sahne ekipmanlarını tedarik etme yolundadır.

 

Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 0Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 1Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 2

 

 

Hizmet

SgaierTruss Sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetlerine adanmış,

deneyimli personellerimiz sahne ekipmanı gereksinimlerinizi tartışmak ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hazırdır.

Biz ünlü için üstün kalite, rekabetçi fiyatlar, birinci sınıf craftworks, güvenli paket, ve hızlı teslimat.

Bu nedenle, taleplerinizi tam olarak karşılayabilir ve geniş bir müşteri tabanına sahip olabiliriz.

 

SATIŞ SONRASI SERVİSİ -

We provide 15 hours a day, seven days a week online and phone service in English and Chinese. İngilizce ve Çince dillerinde günde 15 saat, haftada yedi gün çevrimiçi ve telefon hizmeti veriyoruz. Technical support is guaranteed by a knowledgeable team of professionals. Teknik destek, bilgili bir profesyonel ekip tarafından garanti edilmektedir. Our products come with a 36 month warranty. Ürünlerimiz 36 ay garanti ile geliyor. Installation and training services are also available. Kurulum ve eğitim hizmetleri de mevcuttur.

TASARIM -

Tasarım departmanı, markamız, ürün tasarımı ve müşterilerimizin projeleri için görsel iletişim yaratan deneyimli tasarımcılar tarafından oluşturulmuştur.

PAZARLAMA -

Pazarlama departmanı, projeniz için reklam kampanyaları, promosyonlar, içerik ve planlama sağlayabilir.
MÜHENDİSLİK -

Professionals with a well-rounded education in engineering and technology, design and manufacture high-tech products based on the specific needs of our clients. Mühendislik ve teknoloji konularında geniş kapsamlı eğitime sahip profesyoneller, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre yüksek teknolojili ürünler tasarlar ve üretir. We also assist in the operation and maintenance of our devices. Ayrıca cihazlarımızın işletilmesinde ve bakımında yardımcı oluyoruz.

SATIŞ -

Profesyonel yurtiçi ve yurtdışı satış ekiplerimiz, her müşterinin sorusunu yanıtlamaya ve daha iyi performans ve maksimum kâr için ürün seçimi ve planlaması konusunda rehberlik etmeye kendini adamıştır.

 

 

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz 3D çizim

Sgaier Truss offer 15 hours quick pre-sales response and free consulting. Sgaier Truss, 15 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar. Any kind of technical support are available for our customers. Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur.

Örnek Yapma ve Test mevcuttur.

 

7-15 İş Günü Hızlı Teslimat

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

a) Hammadde kontrolü

Bizim loacl alanında, birçok hammadde üreticileri vardır ve biz onlarla iyi ilişki tutmak, biz rekabetçi fiyat ile istikrarlı kaliteli malzeme alabilirsiniz büyük ve istikrarlı satın alma miktarı var.

b) Çalıştay

Şimdi 5000m2 atölye ve 2000m2 depo var. Toplu sipariş için hızlı teslimat emin olabilirsiniz birçok deneyimli kaynak personeli ile.

c) Kalite Kontrol

c1. c1. QC in workshop Atölyede QC
QC, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için kontrol edecektir.
c2. c2. QC in packaging Ambalajda QC
İşçiler paketlerin tüm parçaları içerip içermediğini kontrol eder.

d) Kalite şikayetleri

If any customers make quality complains, we will forwarder it to our service team. Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, bunu servis ekibimize ileteceğiz. They will report directly to our factory manager.Usually we will hold a meeting with production, purchasing and packaging departments in 24 hours, and will response in 48 hours with feedback and solution. Doğrudan fabrika müdürümüze rapor verecekler.Genellikle üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile 24 saat içinde bir toplantı yapacağız ve 48 saat içinde geri bildirim ve çözüm ile cevap vereceğiz.


For more detailed information on our stage truss equipment, please do not hesitate to contact us! Sahne truss ekipmanlarımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! welcome your inquiries to our email: sales@sgaier.com , and look forward to working with you. sorularınızı e-postamıza hoş geldiniz: sales@sgaier.com, ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 0Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 1

Ekibimiz

 

İnsanlara ve kuruluşlara olayları daha etkin bir şekilde yapmalarında yardımcı olmaya kararlıyız.

 

SgaierTruss is a team of dynamic individuals with a passion for make stage equipment and depth in their respective areas of expertise. SgaierTruss, kendi uzmanlık alanlarında sahne ekipmanları ve derinlik yapma tutkusu olan dinamik bireylerden oluşan bir ekiptir. Our dedicated employees bring energy, fresh ideas and pride to their work. Kendini adamış çalışanlarımız, çalışmalarına enerji, yeni fikirler ve gurur getiriyor.

 

We view SgaierTruss's culture as a competitive advantage and strive to create an environment where smart, motivated and creative people succeed. SgaierTruss'un kültürünü rekabetçi bir avantaj olarak görüyor ve akıllı, motive ve yaratıcı insanların başarılı olduğu bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. We think big and work hard. Büyük düşünüyoruz ve çok çalışıyoruz. We strive for excellence in everyday interactions. Günlük etkileşimlerde mükemmellik için çalışıyoruz. We constantly push to be better to serve our clients better. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli daha iyi olmaya çalışıyoruz.

 

Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 0Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 1Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 2Çin Guangzhou Sgaier Truss Co.,Ltd şirket Profili 3

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin